Show-Biz

Pas gjendjes së rënduar emocionale dhe akuzave ndaj ish-partnerit Fisnik Syla, Fjolla Morina shfaqet joshëse në postimin e radhës

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina ditë më parë bëri një hedhi akuza të rënda ndaj ish-bashkëshortit, Fisnik Syla.

Ajo publikoi një video në rrjetet sociale ku shihej në një gjendje të rënduar emocionale teksa tregonte për përjetimet e saj.

Krahas akuzave për sipërmarrësin dhe bashkëpunëtorët e tij, Fjolla ftoi qytetarët që t’i bashkoheshin në një protestë për të dhe vajzën e saj.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Por, në një postimi të fundit në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja është shfaqur në formë të mirë teksa edhe bashkëngjitur një tjetër mesazh.

E veshur me një fustan të zi me shkëlqim që ia theksonte format trupore, flokët e valëzuara dhe makijazh të theksuar, Fjolla tha se thjeshtësia është ajo që nxjerr në pah vlerën dhe madhështinë e një gruaje.

“Kohës sonë i mungon mizorisht, gjithnjë e me shume thjeshtësia! Thjeshtësia që e bën femrën femër, epsh, nënë dhe dashuri; thjeshtësia që i dhuron asaj bukurinë reale, të shenjtë dhe të pashpjegueshme njëherësh, thjeshtësia që e zbukuron gruan më shumë se të gjitha llojet e manikyreve, kremrave, toneve, shkumave apo llakut, parfumeve, minifundeve, ngjyrosjeve e maskave; thjeshtësia që nxjerr në pah pa shpenzime vlerën, magjinë dhe madhështinë e saj”, ka shkruar Fjolla.

Ndërkohë, theksojmë që pas akuzave të Fjollës ka reaguar ashpër edhe ish-partneri i saj Syla i cili gjithashtu ka hedhur akuza të forta ndaj këngëtares.

Mes tjerash Fisniku tha se “ajo drogohet dhe është e sëmurë mendore”. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button