Sport

VIDEO/ Tërbohet trajneri në Holandë, godet stolat dhe thyen xhamin – Abc News

schedule23:56 – 14 Mars, 2023

Trajneri i Fortune Sitard, Julio Velasquez tërhoqi vëmendjen e publikut sportiv për shkak të sjelljes së tij në stol.

Spanjolli u bë hit në rrjetet sociale për shkak të reagimeve të tij ku shprehte pakënaqësinë e tij për lojën e skuadrës së tij.

Trajneri spanjoll goditi me grusht stolat madje duke thyer dhe xhamin.

Media dhe publiku vendas u tronditën nga sjellja e trajnerit.

“Kjo është diçka që ne nuk e miratojmë, si trajner, ai ka një funksion që kërkon që ai të jetë shembull për të tjerët”, tha drejtori teknik i Fortune Sittard duke i dalë kundra trajnerit. /G.D abcnews.al/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button