Kosova

Aksident në rrugën Gjilan – Kamenicë, dy të lënduar

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në fshatin Petroc të Kamenicës, ku ishin të përfshira dy vetura.

Rasti u konfirmua për Klankosova.tv nga zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, Valon Osmani.

“Pas tretmanit mjekësor në qendrën emergjente në Gjilan janë liruar për në shtëpi”, tha Osmani për Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button