Kosova

Dyshime për keqpërdorim të pozitave zyrtare, policia me aksion në kompaninë “Ambienti” në Pejë

Prokuroria  Themelore në Pejë ka urdhëruar Policinë e Kosovës, përkatësisht Njësitin kundër krimeve ekonomike, të ndërmarrin aksion në kompaninë e pastrimit “Ambienti”.

Burime të Klankosova.tv brenda Prokurorisë kanë treguar se kjo kontrollë po bëhet ndaj bordit të kompanisë, nën dyshimin për keqpërdorim të pozitave zyrtare.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button