Show-Biz

“Je skuth dhe i pabesë” – nis një debat i ashpër në mes të Kristit dhe Luizit

Luiz Ejlli ngriti një ‘kurth’ për të dërguar në nominim vetën, Kristi Aliaj dhe Armaldon Kllogjeri.

Kristi është shprehur i zhgënjyer nga veprimi Luizit duke krijuar në debat të fortë me të mbrëmjen e kaluar.

Sipas Kristit, argumenti që Luizi dha në prime për ‘kurthin’ që i bëri atij dhe Armaldos, ishte i kot.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

“Nuk ka nevojë të tallesh prapë, the shumë gjëra tallëse. Të paktën të kishe përdorur një arsye tjetër”, tha Kristi.

Ndërsa, në një tjetër diskutim, Aliaj iu drejtua këngëtarit shkodran duke i përdorur fjalët ‘skuth’ dhe ‘i pavesë.

“Je treguar shumë skuth, me skutha dua të merrem, je treguar shumë i shëmtuar, populli do skutha si ti, nga e shtuna do të jap arsye të re, do të mësoj të argumentosh, do e rris nivelin tënd, atë që më bëre nuk ta harroj, je i pabesë”, u shpreh Kristi ndër tjera.

Në anën tjetër, Luizi i kërkoi të ruajë qetësinë dhe mos të kalojë në ekstremitet.

@bigbrotheral2 #bigbrothervipalbania #bigbrotheralbania #luizejlli ♬ original sound – BBV Viral

Ndërkohë, përveç Kristi dhe Luizi në debat u përfshi edhe i nominuara tjetër Armaldo.

Kujtojmë që këtë të shtunë (18 mars) njëri nda ta pritet të largohet përfundimisht nga shtëpia e BBVA. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button