Show-Biz

Melisa i rrëfen Xhulit planet e ardhshme të saj (VIDEO) – Privé

Melisa sot ka biseduar me Julianën, derisa është rikthyer për të qëndruar në Big Brother Vip Kosova për 24 orë.

Këngëtarja ka treguar se do të shkojë ta vizitojë motrën e saj, si dhe do të punojë për disa projekte muzikore.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button