Show-Biz

Së shpejti Melisa udhëton për në Itali dhe i rrëfen Xhulit arsyen pse – Privé

Melisa sot ka biseduar me Julianën, derisa është rikthyer për të qëndruar në Big Brother Vip Kosova për 24 orë.

Këngëtarja ka treguar se do të shkojë ta vizitojë motrën e saj, si dhe do të punojë për disa projekte muzikore.

Ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button