Kosova

Vetura bie nga ura, lëndohen tre persona

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në fshatin Vragoli, në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë.

Në aksident ishin të përfshirë një veturë dhe një kamion.

Kështu tha për Klankosova.tv zëdhënësi i policisë Bajram Krasniqi.

“Si pasojë e aksidentit vetura ka dalë nga rruga dhe ka rënë poshtë disa metra”, tha Krasniqi.

Me rastin janë marrë njësitet policore/ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button