Show-Biz

Xhuli ia kthen Stresit, e lagu me ujë derisa ishte në gjumë të thellë (VIDEO) – Privé

Juliana sot e ka lagur me ujë Stresit derisa ishte në gjumë të thellë.

Këtë veprim Xhuli e bëri pasi dje e kishte lagur atë reperi.

Stresi e pati një reagim interesant kur u lagë nga uji, për ta parë këtë moment shikojeni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button