Show-Biz

Xhulit i ndodhi e papritura brenda shtëpisë (VIDEO) – Privé

Xhulit i ka ndodhur e papritura mbrëmë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Melisa, Mbresa dhe Alisa e kanë kapur atë dhe e kanë nxjerr nga dhoma e gjumit nga duart e këmbët.

Ndiqni momentin qesharak në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button