Show-Biz

103 ditë në 7 minuta, momentet më të bukura të BBVK – Privé

Sonte po mbahet finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova.

Pesë finalistët, Stresi, Xhuli, Vedati, Artani dhe Mbresa, janë në garë për çmimin e madh prej 200 mijë euro, por bashkë me ta për më shumë se 100 ditë ishin edhe shumë fytyra të njohura publike.

Në videon e mëposhtme mund t’i shihni të gjitha momentet brenda shtëpisë përmes 7 minutave.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button