Show-Biz

Emocionohet Mbresa, takohet me familjen e saj – Privé

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa ka përjetuar një prej surprizave më të bukura në këtë natë të veçantë të finales.

Ajo ka takuar nënën e saj, motrat si dhe nipin e vogël, derisa është emocionuar goxha shumë.

Familjarët e Mbresës janë shprehur krenar për lojën e saj brenda BBVK-së, teksa ia konfirmuan edhe mbështetjen e tyre.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button