Show-Biz

Getinjo: Big Brother, eksperienca më e mirë e jetës sime

Po mbahet nata finale e Big Brother VIP Kosova.

Finalistët e po ashtu edhe ish-konkurrentët e këtij formati kanë folur për eksperiencën e tyre brenda.

Për Getinjon kjo ka qenë eksperienca më e mirë e jetës së tij dhe nuk ka pasur ndonjë peng.

Foto: Screenshot/YouTube

“Atë natë kur dola e lashë një peng brenda, por tani doli. Tani nuk kam. Pengu ishte Vivi dhe tani dul e u kompletuam. Eksperienca më e mirë e imja, e kam cek. Çfarë ka ndodhur brenda e kisha lënë një histori që nuk e kisha fshirë asnjëherë”, u shpreh ai.

Tutje reperi nga Ferizaj theksoi se me atë që kanë treguar brenda kanë qenë nj shembull.

Foto: Screenshot/YouTube

“Gjithçka ka qenë e mirë. Mund të them se kemi qenë shembull”, shtoi mes tjerash artisti.

Pesë finalistët ndërkaq garojnë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button