Sport

Lajm i keq për Barcelonën përpara “El Clasicos”, dëmtohet Pedri – Abc News

schedule15:54 – 17 Mars, 2023

Një lajm tepër i keq për Xavin dhe Barcelonën përpara “El Clasico” të së dielës mbreëma kudnër Real Madrid.

Për këtë rast, në fakt, katalanasit nuk do të jenë në gjendje të llogarisin mesfushorin e tyre të talentuar, Pedri.

Lojtari 21-vjeçar është dëmtuar gjatë stërvitjes së sotme dhe nuk do të jetë në gjendje t’i përgjigjet as thirrjes së De LA Fuente për Spanjën në kualifikueset e Euro 2024./ h.ll/abcnews.al

 
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button