Sport

Lëreni të vijë te Atletico, Correa do t’i japë numrin 10 – Abc News

schedule16:16 – 17 Mars, 2023

Me humor, ndoshta jo, Rodrigo De Paul përmendi të ardhmen e Lionel Messit.

Argjentinasi përmendi duke qeshur se 35-vjeçari duhet të shkojë te Atletico Madrid, gjë që mund ta ketë thënë seriozisht.

“Lëreni të vijë te Atletico. Ne do t’i themi Correas që t’i japë atij numrin 10 dhe ne do të kërkojmë një apartament këtu”. /G.D abcnews.al/

Burimi: Sport Fm
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button