Shqiperia

Merr flakë në ecje kamioni në Vlorë – Abc News

schedule12:45 – 17 Mars, 2023

Foto ilustruese

Një kamion ka marrë flakë në ecje në Vlorë. Sipas njoftimit të policisë, dyshohet se kamioni ka marrë flakë si pasojë e një defekti teknik. Fatmirësisht, raportohet vetëm për dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Sot, rreth orës 11:30, në rrugën Kotë-Gjorm, një mjet kamion me drejtues shtetasin V. N., ka marr flakë, në ecje, dyshohet aksidentalisht si pasojë e një difekti teknik, ku ka vetëm deme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button