Show-Biz

Nis spektakli i natës finale të Big Brother VIP Kosova

Ka nisur mbrëmja finale e Big Brother VIP Kosova.

Nata e sotme do të sjellë shumë gjëra të bukura, argëtim dhe befasi deri në momentin kur të shpallet fituesi i këtij edicioni.

Nën moderimin e Alaudin Hamitit dhe Jonida Vokshit, ky ‘reality shoë’ për 103 ditë ka sjell momente të shumta e nga më të ndryshmet.

Foto: Screenshot/YouTube

Në rolin e opinionistëve kanë qenë: Olti Curri dhe së fundmi pas Afërdita Paqaradës, Anita Muçaj – Haradinaj.

Në spektaklin e sotëm të pranishëm në skenë janë edhe ish-konkurrentët e tjerë.

Foto: Screenshot/YouTube

Në finale kanë mbetur pesë banorë: Stresi, Xhuli Nura, Vedat Bajrami, Artan Thaçi dhe Mbresa Hajrullahu.

Të njëjtit garojnë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh, të cilin do ta rrëmbejë njëri prej tyre. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=QWlbHyGzNsg
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button