Sport

Pesë largime që Chelsea planifikon për verën – Abc News

schedule17:49 – 17 Mars, 2023

Nga 1 korriku priten pesë largime nga Chelsea.

Cesar Azpilicueta, Christian Pulisic, Hakim Ziyech, Romelu Lukaku dhe Edouard Mendy, të gjithë mund t’i thonë klubit mirupafshin në verë.

Potter do të kërkonte të afronte me lojtarë të rinj, të cilët do t’i jepnin një tjetër frymë projektit të ri sportiv të drejtuar nga Todd Boehly, i cili dëshiron ta kthejë skuadrën londineze në një pikë referimi si në Premier League ashtu edhe në Evropë. /G.D abcnews.al/

Burimi: Fichajes
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button