Show-Biz

“Secili diellin e tij”, Sali Berisha komenton Stresin në Big Brother VIP Kosova – Privé

Padyshim që një prej konkurentëve më të komentuar të këtij edicioni të parë të Big Brother VIP Kosova, ka qenë Stresi, i cili filloi rrugëtimin e tij që në fillim të këtij spektakli dhe tashmë është një nga finalistët e këtij edicioni të Big Brother VIP.

Stresi gjatë këtij rrugëtimi në shtëpinë e ‘Vëllait të madh’ ka pasur përkrahjen publike të miqve dhe kolegëve të tij, të cilët herë pas herë e kanë shprehur në rrjetet e tyre sociale mbështetjen e tyre për Stresin.

Kësaj radhe një reagim publik për Stresin erdhi nga politikani Sali Berisha, në një nga intervistat e tij.

Ndiqni të plotë më poshtë reagimin e Sali Berishës! /Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button