Show-Biz

Surpriza e Vedatit përfshin edhe performancën e artistit shqiptar – Privé

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, votimet mund të bëhen nga Kosova, Shqipëria, Gjermania, Zvicra, Austria dhe Maqedonia e Veriut.

Ndërkaq, përveç kurorëzimit të fituesit/es sonte, mbrëmja ka rezervuar shumë surpriza për banorët dhe shikuesit.

Vedati gjatë gjithë qëndrimit të tij ka përmendur vajzat dhe sa shumë i mungojnë mirëpo sonte, vogëlushet do të befasojnë babain finalist dhe gjithashtu pjesë e befasisë së tij është edhe performanca e Sinan Vllasaliut.

Çfarë do të ndodhë ndiqni finalen sonte për një mbrëmje plot emocione. /Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button