Sport

U filmua i dehur nën shoqërinë e femrave, merret vendimi për Walker – Abc News

schedule19:15 – 17 Mars, 2023

Kyle Walker u filmua i dehur teksa ka hequr pantallonat dhe ka kapur gjoksin e një gruaje, e cila nuk ishte gruaja e tij.

Autoritetet policore vendosën të mos e ndjekin penalisht për veprimet e tij, si rezultat i kësaj çështja u mbyll dhe mbrojtësi i djathtë anglez u pastrua nga çdo akuzë.

Me njërën prej vajzave ai u afrua shumë duke i kapur vazhdimisht gjoksin. /G.D abcnews.al/

Burimi: Sport FM
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button