Sport

Atl Madrid “blindon” zonën Champions – Abc News

Atl Madrid vijon rezultatet pozitive në La Liga.

Të besuarit e Simeones kanë fituar 3-0 ndaj Valaencia duke i zhytur këta të fundit në zonën e rrezikut.

Sa i përket golave, për Los Colchoneros realizuan Griezmann 23′, Carrasco 49′, dhe Lemar 67′.

Kjo fitore e mban Atleticon në vendin e 3 me 51 pikë, ndërsa në ndeshjen e radhës ata presin Betis. SHIKO GOLAT /G.D abcnews.al/

 
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button