Sport

E BUJSHME/ PSG përgatit 180 milionë euro për Khvicha Kvaratskhelia

Kvitsa Kvaratshelia po shkëlqen me Napolin dhe ka tërhequr interesin e disa klubeve të mëdha evropiane, me një media franceze që zbuloi se Parisi po përgatit një ofertë prej 180 milionë euro për mesfushorin gjeorgjian.

Ai ka realizuar 13 gola dhe 15 asistime dhe ofertat për të nga klubet e mëdha nuk mungojnë.

Burimi: 10sport
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button