Sport

FOTO/ Formacionet e mundshme të “El Clasicos” – Abc News

schedule19:22 – 18 Mars, 2023

Barcelona do të përballet me Real Madridin në “Camp Nou” të dielën në orën 21:00.

Katalanasit do të jenë pa Pedri dhe Ousmane Dembele, ndërsa për Los Blancos David Alaba është lojtari i vetëm që mungon.

Formacionet e mundshme:

Barcelona: Ter Stegen; Araujo, Kounde, Christensen, Balde; De Jong, Busquets; Kessie; Gavi, Raphinha, Lewandowski.

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Militao, Rudiger, Nacho; Modric, Camavinga, Kroos; Valverde, Benzema, Vinicius Jr. /G.D abcnews.al/

Burimi: Tribuna.com

 
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button