Show-Biz

Getinjo dhe Vivien shkëlqyen përkrah njëri-tjetrit në finalen e Big Brother VIP Kosova

Mbrëmë (e premte) u mbajt finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova.

Fituesi i saj i shpall reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj i njohur për publikun si Stresi.

Krahas një numëri të madh fansash në audiencë pjesë e spektaklit ishin edhe ish-banorët e shtëpisë së famshme.

Foto: Vivien Thano/Instagram

Në mesin e tyre edhe dyshja reperi Getinjo dhe Vivien të cilët u bën çift brenda shtëpisë së BBVK dhe tashmë po vazhdojnë të shijojnë romancën edhe jashtë.

Natën e mbrëmshme ata kanë shkëlqyer përkrah njëri-tjetrit teksa u panë të pandashëm gjatë gjithë kohësh.

Për këtë event, Vivien zgjodhi në fustan të shkurtër ngjyrë gri me shkëlqim kombinuar me taka të ngjashme dhe aksesor, teksa reperi gjithashtu u duk elegant i veshur në një kostum të zi.

“U futem vete, por dolën bashkë”, ka shkruar Viven në mbishkrimin e imazhit që ndau me ndjekësit në Instagram.

Ndërkohë, kujtojmë që përveç Stresit që doli fitues, katër finalistët e tjerë ishin: Vedati, Xhuli, Artani dhe Mbresa. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button