Shqiperia

Gruaja largohet nga shtëpia me vajzën e mitur, burri i drejtohet policisë në Lushnje – Abc News

schedule10:26 – 18 Mars, 2023

Specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme të DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen M. S., 43 vjeçe, banuese në Babunjë, pasi ka bërë kallëzim bashkëshorti i saj se kjo shtetase, në mënyrë të kundërligjshme, është larguar nga banesa, së bashku me vajzën e tyre 17 vjeçe.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Vijon
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button