Kosova

I vrari në Arbëri besohet të jetë rreth 60 vjeç

Burri i vrarë këtë të shtunë në lagjen “Arbëria” në Prishtinë besohet të jetë rreth 60 vjeç.

Policia më herët bëri të ditur se ai u vra me armë zjarri në një hotel teksa vdekja u konstatua në vendin e ngjarjes nga ekipi mjekësor, njofton Klankosova.tv.

Nga ky incident mbetën të plagosur me thikë mbetën edhe dy persona të tjerë, të cilët sipas dëshimtarëve thuhet se kanë shkuar vetë për tretman mjekësor pas plagëve të marra.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

Vritet një burrë në një hotel në Arbëri, plagosen me thikë dy të tjerë (VIDEO)

The post I vrari në Arbëri besohet të jetë rreth 60 vjeç appeared first on Klan Kosova.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button