Show-Biz

Pas fitores së Stresit, Fifi ka dy fjalë për Big Brother VIP Kosova – Privé

Stresi mbrëmë u shpall fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

E për fitoren e artistit të shumta kanë qenë reagimet nga miq, kolegë e ndjekës të tij.

Një ndër reagimet që mori vëmendje publike, padyshim ishte i artistes Fifi, e cila krahas reagimit për fitoren e Stresit, pati edhe disa fjalë për gjithë produksionin e Big Brother VIP Kosova dhe punën e palodhshme të tyre gjatë tre muajve që zgjati edicioni i parë i Big Brother VIP Kosova.

Fifi në llogarinë e saj në Instagram, përmes një postimi nga momenti i finales së mbrëmshme, ndau këto fjalë për gjithë ndjekësit e saj dhe adhuruesit e këtij reality-show.

“Stresi ti e bëre vëlla! Big Brother VIP Kosova hallall për këtë edicion njerëzor, hallall me shumë kujdes ruajtët dhe imazhet e këtyre personazheve,” qenë fjalët e Fifit në postimin e saj.

Shikojeni të poshtë më plotë postimin e Fifit! /Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button