Show-Biz

Stresi shpërthen në lot, e takon nënën e tij (VIDEO) – Privé

Ndonëse u shokua dhe emocionua pa masë nga duartrokitjet dhe atmosfera që i dhanë publiku pasi e performoi për herë të parë këngën e tij më të re, “Kosovë, Shqipëri”, reperi Stresi u befasua edhe nga nëna e tij.

Nëna e reperit u ngjit në skenën e cila u përgatit nga Klan Arena për ndër te natës finale të Big Brother VIP Kosova.

Stresi kur e pa nënën e tij qau dhe e përqafoi atë, në një moment asaj i puthi edhe këmbët.

Ajo i tha se është krenar me të dhe për të ai është fitues i BBVK-ës.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button