Show-Biz

Xhuli Nura, e eliminuara e radhës nga Big VIP Kosova

Banori i tretë i eliminuar nga nata finale e Big Brother VIP Kosova është Xhuli Nura.

Modelja nga Drenica përfundoi rrugëtimin e saj në shtëpinë më të famshme në Kosovë dhe la garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Ajo u eliminua nga gara për të lënë në finalen e madhe: Vedat Bajramin dhe Stresin.

Foto: Screenshot/YouTube

Ndërkohë, dy finalistët e tjerë që u larguan nga gara e madhe përpara Xhulit ishin: Artan Thaçi dhe Mbresa Hajrullahu.

“Faleminderit publikut për përkrahjen që ma kanë dhënë. Faleminderit shumë të gjithëve”, tha modelja pas eliminimit.

Foto: Screenshot/YouTube

Secili nga finalistët duhet theksuar që kanë marrë nga 10 mijë euro. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=QWlbHyGzNsg
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button