Show-Biz

Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të parë (FOTO) – Privé

Gina Rodriguez po merr një epitet të ri!

Aktorja 38-vjeçare ka sjellë në jetë fëmijën e parë të saj dhe bashkëshortit Joe LoCicero.

Ylli i “Jane the Virgin” u pa duke bërë një shëtitje në Los Angeles me të porsalindurin e lidhur në gjoks në një karrocë të shtunën, sipas fotove të siguruara nga Page Six.

As Rodriguez dhe as bashkëshorti i saj nuk kanë njoftuar lindjen e foshnjës së tyre dhe nuk kanë zbuluar gjininë apo emrin e foshnjës.

Gina Rodriguez duke mbajtur fëmijën e saj të porsalindur.
Gina Rodriguez duke pozuar me një karrocë fëmijësh.

Çifti u njoftua gjatë xhirimeve në vitin 2016 dhe u fejuan në korrik të vitit 2018, duke u martuar në maj të vitit të ardhshëm.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button