Show-Biz

Kejvina Kthella tregon se si gjendja shëndetësore e babait të saj u përkeqësua për shkak të komentene negative që mori pas përjashtimit nga BBVA

Kejvina Kthella ka dalë publikisht në një intervistë televizive për ‘Fun Club’.

Ajo ka folur për largimin e saj nga shtëpia e Big Brother pas dënimit që mori nga Vëllai i Madh, për shpullën kundrejt Luizit.

Kejvina tregoi më shumë për gjendjen e saj emocionale, si dhe përkeqësimin e shëndetit të babait të saj pas gjithë komenteve negative.

Ajo gjithashtu ka komentuar lojën e disa prej banorëve, si dhe hatërmbetjen me Kiarën.

Sipas saj, Kiara është banorja më e shtirur brenda shtëpisë.
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button