Show-Biz

Kida e zjarrtë në klipin e ri (VIDEO) – Privé

By

Më në fund u lansua projekti më i ri nga Kida.

Kënga quhet ‘Leje” dhe vjen me një super videoklip.

Poashtu, artistja po duket shumë e zjarrtë dhe me ngjyra në skenat gjigante të klipit.

Ndiqeni!/Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button