Show-Biz

Suitë romantike për Kiarën dhe Luizin në BBVA – çifti do të qëndrojnë veçmas deri të martën

Në Big Brother VIP Albania banorët përballen vazhdimisht me lojëra të ndryshme.

Në lojën që patën gjatë kësaj jave atë të imitimeve, pati tre persona fitues: Kiara Tito, Gerti dhe Elvis Pupa.

Ata kishin një avantazh që të kërkonin ndonjë gjë nga ‘Vëllai i Madh’ dhe për këtë moderatorja diçka të bukur për të dhe partnerin e saj, Luizin.

Foto: Screenshot/Instagram

Atyre iu bë një ambient romantik, një suitë, në të cilën do të qëndrojnë veçmas deri të martën.

Çifti dukeshin të lumtur dhe menjëherë pas spektaklit u larguan për në dhomë, ku do hanin një darkë po ashtu larg të tjerëve.

Foto: Screenshot/Instagram

Ata tashmë po shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit duke ndarë me publikun edhe momente tejet të bukura e romantike.

Theksojmë që mbrëmë nga Big Brother VIP Albania u largua Armaldo Kllogjeri. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button