Show-Biz

Çka tha Artani pasi Stresi fitoi edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova? – Privé

Artan Thaqi ka shprehur mendimin e tij për fitoren e Stresit në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova.

Aktori foli pas përfundimit të spektaklit dhe tha se ndjehet i lumtur që reperi triumfoi në këtë aventurë, pavarësisht atyre që kanë ndodhur brenda.

Në videon më poshtë mund ta dëgjoni deklaratën e tij të plotë.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button