Show-Biz

“Fitova trofeun më të madh,” Xhuli flet pas daljes nga Big Brother VIP Kosova – Privé

Kryefjala e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, që nga përfundimi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, ka qenë shumë afër ndjekësve të saj me postime dhe reagime ndaj aventurës së saj në këtë reality -show.

Së fundmi, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Xhuli u shpreh:

“Nata e parë e Big Brother VIP Kosova ishte një rrugëtim i gjatë me sfida, por ia dola. Fitova trofeun më të madh që jeni ju publiku im i dashur”.

Kujtojmë që Xhuli u rendit e treta në finalen e madhe të Big Brother VIP Kosova. /Prive.al

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button