Show-Biz

“Të dua” – momente romantike mes Kiarës dhe Luizit në suitë

Çifti Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë kaluar natën e dytë në suitë, larg banorëve të tjerë në Big Brother VIP Albania.

Në një dhomë të veçantë veçmas, dyshja shijuan momente romantike e intime së bashku.

Gjatë kësaj kohe të tyre nuk munguan bisedat, batutat, lojërat, të qeshurat, puthjet e përqafimet.

Foto: Screenshot/YouTube

Të njëjtit do të qëndrojnë edhe sonte në suitë, pasi iu lejua nga ‘Vëllai i Madh’ deri në spektaklin e së martës.

Ishte moderatorja e njohur që e kërkoi këtë si dëshirë duke qenë se ishte njëra nga fitueset e lojës së imitimeve.

Foto: Screenshot/YouTube

Kiara dhe Luizi po vazhdojnë të tregojnë çdo ditë e më shumë përkushtimin, dashurinë e ndjenjat për njëri-tjetrin.

Ata kanë diskutuar për shumë gjëra, për raportin e tyre jashtë, pushimet e mes tjerash edhe për një dasmë. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button