Show-Biz

Dafina Dauti shpërtheu në lot sërish, çka ndodhi? (VIDEO) – Privé

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Dafina Dauti, ka qarë sërish edhe në Post Big Brother Vip Kosova për rrëfimin që e ka ndarë me publikun për jetën e saj private.

Ajo ka thënë se ajo histori e saj është e vërtetë dhe se ka fakte e dëshmi të plota për të gjitha gjërat që ka folur aty.

Ndiqni videon më poshtë:


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button