Show-Biz

Jori Dellit i dalin pjesët intime dhe të brendshmet teksa po bëhej gati për spektaklin e BBVA

Modelja shqiptare, Jori Delli është ndër banoret më të reja që i është bashkuar Big Brother VIP Albania.

Ajo mori vëmendje që nga hyrja që e bëri në një mënyrë të veçantë dhe ndryshe nga të tjerët duke u paraqitur me një vallëzim e shoqëruar nga disa balerinë.

Bukuroshja zeshkane edhe në ditët në vazhdim është shfaqur provokuese duke mos hezituar që t’i tregoj linjat e saj joshëse të trupit.

Foto: Screenshot/TikTok

Por, Jori në një prej spektakleve të fundit teksa shihet e veshur me një fustan të gjatë me një prerje deri te kofshët ka patur një moment të pakëndshme.

Teksa po ulej në kolltuk modeles i dolën pjesët intime dhe të brendshmet, por që këtë situatë e ka evituar me shpejtësi.

Foto: Screenshot/TikTok

Ndryshe, kujtojmë që Jori e cila prej vitesh jetën dhe vepron në Itali është shfaqur në reklama të ndryshme.

Ajo vite më parë ishte pjesë e të tille me dy prej yjeve më të njohura të futbollit në botë, Cristiano Ronaldo dhe Neymar. /Telegrafi/

@luizkiarabbv #bigbrothervipalbania #luizejlli #meluizin #meluanineshqiperise🦁🦁🦁🦁 #viralvideo ♬ original sound – Luiz Kiara
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button