Show-Biz

Momenti kur Gjoni ngatërron dëshmorët me dëshmitarë bëhet viral në rrjete sociale – Privé

Një nga figurat më të këndshme dhe të dashura të BBVK është padyshim Gjon Karrica.

Fatkeqësisht aventura e tij u ndërpre në gjysmë për shkak të përkeqësimeve shëndetësore dhe artisti nuk arriti ta përmbush udhëtimin e tij.

Ndërkaq së fundmi është mbajtur edhe një spektakël i madh që ishte Post BBVK.

Në studio e madhe u rikthyen shumë nga banorët e shtëpisë e ndër ta edhe Gjoni, Stresi dhe Xhuli.

Stresi dhe Xhuli iu rikthyen debatit për luftën e fundit në Kosovë, temë për të cilën kishin folur shumë edhe brenda shtëpisë.

Me të dëgjuar këtë ka reaguar ish banori Gjon i cili në bisedë e sipër ka ngatërruar fjalën “dëshmor” me “dëshmitar”.

“Nëse nuk flitet rreth Big Brother Vip Kosova dhe eksperiencat tona, nuk kemi nevojë t’i luajmë eshtrat e dëshmitarëve”, ka thënë Lugati. /Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button