Kosova

Moti sot me vranësira dhe shi

Sot mbi vendin tonë pritet të mbajë mot me vranësira të dendura.

Vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin reshje shiu të intensitetit mesatar, e me periudhe të shkurta edhe të intensitetit të lartë, njofton Klankosova.tv.

Temperaturat maksimale parashihen të shenojnë rënie, derisa ato minimalet do të shënojnë rritje.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button