Show-Biz

Boom! Cozman i lë një koment Tunës dhe këto janë detajet

Javë më parë, Prive raportoi ekskluzivisht përmes rubrikës “E vërtetë, e pavërtetë” se Tuna dhe Cozman po rikthehen bashkë në muzikë.

Ata u dakorduan në fund të vitit të kaluar për një projekt i cili erdhi befasi për shumëkë.

Lajmet tona sigurisht që do konfirmohen me patjetër!

Ka qenë këngëtarja e njohur që ka paralajmëruar këngën e rradhës përmes një postimi në Instagram.

Aty, si për t”i vënë vulën e asaj që pritej e përflitej prej kohësh, ka komentuar Cozman duke vendosur emoji të stuhisë dhe bombës.

Burime tona precizojnë se bëhet fjalë për duetin e përbashkët, që është njëherësh arsyeja pse reperi ka ardhur në Prishtinë këto ditë, për të xhiruar videoklipin.

Mezi po presim! /Prive.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button