Show-Biz

E dëgjuat këngën e re të Fifit?

Fifi edhe njëherë erdhi me një këngë që u prit shumë mirë nga publiku që në orët e pata të publikimit.

Kënga e re titullohet “Mëkat” dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë më poshtë. /Prive.al

The post E dëgjuat këngën e re të Fifit? appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button