Kosova

Ambasada e Gjermanisë: Në muajin e shenjtë të Ramazanit, ju urojmë agjërim të qetë

Ambasada e Gjermanisë në Kosovë ua ka uruar të gjithë besimtarëve muajin e shenjtë të Ramazanit.

Në llogarinë e saj në Facebook, kjo ambasadorë ka uruar agjërim të lumtur dhe të qetë, njofton Klan Kosova.

“Me fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit ju urojmë agjërim të lumtur dhe të qetë të gjithëve”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

klankosova.tv

The post Ambasada e Gjermanisë: Në muajin e shenjtë të Ramazanit, ju urojmë agjërim të qetë appeared first on Klan Kosova.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button