Kosova

Goditet për vdekje një 42-vjeçar në fshatin Randobravë të Prizrenit

Një 42-vjeçar është goditur për vdekje në fshatin Randobravë të Prizrenit.

Këtë për Klankosova.tv e ka bërë të ditur Shaqir Bytyqi, nga policia e Prizrrenit, i cili bëri të ditur se i dyshuari me urdhër të prokurorit është për 48 orë në ndalim policor.

“Në ora 19:24 nga ekipi i urgjencës se qytetit të Prizrenit është marrë informata për një person të vdekur si rezultat i goditjes nga një automjet në lëvizje. Rasti ka ndodhë në fshatin Randobrave KK Prizren. Ekipet policore kanë dal në vendin e ngjarjes. Viktima- këmbësori është mashkull 42 vjeçar. I dyshuari me urdhër të prokurorit ndalet për 48 orë në ndalim policor”, është shprehur ai.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button