Show-Biz

JLo nuk veshi asgjë përveç një palë këpucë për lansimin e koleksionit të saj të ri – Privé

Jennifer Lopez ka qenë një personazh i famshëm për dekada dhe prezenca e saj nuk është zbëhur.

Një nga gjërat për të cilat njihet Jennifer Lopez është të qenit një ikonë në dukje pa moshë, e cila duket vërtet e jashtëzakonshme në moshën 53-vjeçare. Ajo është shumë e lumtur të shfaqë fizikun e saj të grisur në projekte si Hustlers, ose kur promovon koleksionin e saj të ri me Revolve.

Ajo mbetet e zënë me karrierën e saj si yll pop, aktore, producente dhe sipërmarrëse. Kjo e fundit vjen për të luajtur falë linjës së saj të kozmetikës JLo Beauty, si dhe bashkëpunimit të saj të fundit me markën e këpucëve Revolve. Dhe JLo nuk veshi asgjë përveç një palë këpucë për të lançuar koleksionin e saj të ri.

Kjo është një mënyrë për të lënë përshtypje. Ky imazh është padyshim një imazh i mrekullueshëm dhe lejon që këpucët e Jennifer Lopez (veçanërisht rripi i gjatë i gladiatorit) të jenë në qendër. Ndërsa ajo nuk ka veshur asgjë tjetër, zonat më të ndjeshme të JLo janë të mbuluara me disa bishtaleca masivë.

Jennifer Lopez Poses Nude in Lace-Up Heels for New Revolve Line


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button