Kosova

Vazhdon sërish seanca për raportimin e Kurtit para deputetëve për zhvillimet në Ohër

Deputetët e Kuvendit të Kosovës janë rikthyer sërish në sallë për të vazhduar seancën e sotme në të cilën ka raportuar kryeministri i vendit, Albin Kurti, për zhvillimet dhe arritjet në Ohër të Maqedonisë së Veriut.

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, në vazhdimin e seancës ka thënë se ajo do të ndrëpritet në ora 17:30 shkaku i iftarit të parë të muajit të shenjtë të Ramazanit.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button