Shqiperia

VIDEO/ Përmbyset kamioni në “Rrugën e Kombit”, dyshohet për të vdekur – Abc News

schedule15:21 – 23 Mars, 2023

KUKËS- Aksident në Rrugën e Kombit.  Gazetari Bujar Muçmata raporton se një kamion është përmbysur në rrugë, ndërsa dyshohet se drejtuesi i tij ka humbur jetën.

Abc News ka siguruara pamjet e para nga vendi i aksidentit. Në pamje shihet kamion i tonazhit i përmbysur në mes të rrugës. Kamioni ishte ngarkuar më lëndë drusore, ndërsa ngjarja ka ndodhur në Fushë-Dukagjin.

Kamioni ka prishur trafikndarësen dhe ka kaluar në anën tjetër të rrugës duke u përplasur edhe me pjesën anësore të shkëmbit.

 

Vijon…

 

 

 
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button