Show-Biz

Besoni ose jo, Arjola agjëron nga kjo moshë

Muaji i bekuar i Ramazanit i ka gjetur agjërueshëm shumë fytyra publike nga bota e artit dhe politikës.

Një pjesë prej tyre janë treguar të hapur për të ndarë më shumë detaje nga historia e tyre personale me agjërimin.

Aktorja e njohur Arjola Demiri bën pjesë në këtë grup.

Ajo ka ndarë një detaj interesant me ndjekësit në Instagram.

Demiri ka treguar se agjëron që prej një moshe shumë të hershme.

Arjola ka qenë 10 vjeçe kur ka agjëruar për herë të parë dhe vazhdon nga ai moment e tutje pa ndalesa. /Prive.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button