Show-Biz

Capital T: Jetojmë mes njerëzve të rrezikshëm me fytyra miqësore

Reperi i njohur, Capital T mbetet aktiv me projekte të reja muzikore.

Por, krahas aktiviteteve muzikori ai iu qëndron fansave pranë edhe në rrjetet sociale duke publikuar foto nga përditshmëria e tij.

Herë pas here rap-artisti për fansat e tij në Instagram përfshihet edhe me shprehjen e emocioneve përmes postimeve të ndryshme pa munguar thumbat.

Foto: Capital T

Edhe së fundmi, Trim Ademi bëri një postim ku përshkruante sipas tij dyfytyrësinë e njerëzve.

“Ne jetojmë mes njerëzve të rrezikshëm, xheloz dhe të këqij me fytyra miqësore”, shkruhej në postimin që reperi bëri.

Foto: Capital T

Ndërkohë, sa i përket karrierës Capital T aktualisht po shijon suksesin e këngës së fundit “Back on road” që e solli këtë muaj.

Përveç kësaj, reperi po vazhdon të mbajë koncerte dhe gjatë kësaj periudhe të vitit. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button